Leaderboard

LPGA – Mediheal Championship, Daly City, Kalifornie, USA  (10. – 13.6.2021, -9 hodin)

Neděle – finálové kolo
Ve finálovém kole hrála Spilková 74 ran s dvěma birdie a čtyřmi bogey, dvě nad par a obsadila konečné 70. místo (+8) s odměnou 2.999 dolarů.

Sobota – 3. kolo
Spilkové se nedařilo ani ve třetím kole. Nadějný začátek se dvěma birdie na prvních čtyřech jamkách přerušily dvě bogey na šesté a deváté jamce, první devítku došla v paru. Tři bogey v druhé devítce však srazily skore kola na 75 ran, tři nad par.
S celkovým skore +6 je česká hráčka na 73. místě.

Pátek – 2. kolo
Spilkové se v druhém kole nedařilo. Startovala z desítky a hned začala bogey. Následovalo šest parů, než padlo první a bohužel i poslední birdie. Na 10. jamce začala katastrofa v podobě druhé devítky pouze s bogey. Byly čtyři. Druhé kolo 76 ran, čtyři nad. S celkovým  skore +3 je Spilková na 58. místě, a postupuje do víkendových kol.

Čtvrtek -1. kolo
Klára Spilková zahájila třemi birdie a dvěma bogey, 71 ranami, jednou pod par. Výsledek jí zařadil do první dvacítky na 14. místo (-1). Pozici sdílí s Daniele Kang, Lucy Li, Amy Yang a a Lexi Thompson.

Úvod
Po třítýdenní přestávce nastupuje Klára Spilková do turnaje LPGA. Naposledy hrála Pure Silk Championship ve Virginii, kde neprošla cutem. Mediheal je třináctým turnajem letošního kalendáře LPGA.