Ladies European Tour – Tipsport Czech Ladies Open, Beroun (25. – 27.6.2021)

Leaderboard

Neděle – finálové kolo
Thajka Atthaya Thitikul zvítězila berdíkem na poslední jamce (-15). Španělka Nuria Iturrioz mohla vyrovnat skore a vynutit si rozehrávku, putt od birdie však neproměnila (-14).
Třetí místo obsadila Němka Leonie Harm (-13).

Češka Sára Kousková, amatérka, proměnila na 18. jamce putt do birdie a získala parádní 17. místo mezi evropskou elitou. Amatérka Tereza Koželuhová obsadila 33. místo (-4). Profesionálka Kristýna Napoleaová skončila na 40. místě (-2), Jana Melichová na 51. místě

Sobota – 2. kolo
Česká amatérka Sára Kousková úspěšně plní roli favorizované Češky. Dnešní čtyři birdie a jediné bogey, 69 ran, tři pod par vynesly studentku umění University of Texas z 36. místa na 20. pozici (-5). Je nejlépe postavenou Češkou ve startovním poli. Cutem prošly další tři naše hráčky: Kristýna Napoleaová (-3), amatérky Tereza Koželuhová (-2) a Jana Melichová (E).

Pátek – 1. kolo
Vinou ranního zpoždění kvůli počasí které odsunulo start na 10. hodinu a odpoledního přerušení z důvodu bouřky, kdy poslední flight byl posunut na 18. hodinu, zůstalo první kolo pro tmu nedohráno. Bude se dohrávat v sobotu od 7:45.