Symetra Tour – IOA Championship, Beaumont, California, USA
(26. – 28.3.2021, -9 hodin)

Leaderboard

Neděle – finálové kolo
Ve finálovém kole zopakovala Spilková nevalný výsledek prvního dne, 76 ran, čtyři nad par. Jsou v tom jedno birdie, tři bogey a jedno double bogey. S celkovým skore +5 skončila česká hráčka na 52. místě.

Sobota – 2. kolo
Spilková startovala v dopoledních flightech. Dnes se ukázala v daleko lepším světle. Startovala z desítky a první devítku s jedním birdie a jedním bogey došla v paru. Na plný výkon zapnula v druhé devítce, kde byla po prvních čtyřech jamkách s jedním birdie a jedním eagle tři údery pod par. Na dalších jamkách hrála vyrovnaně jedno birdie a jedno bogey. V součtu to bylo 69 ran, tři pod par. S celkový skore +1 se zařadila na poslední postupové, 51. místo.

Vlčková startovala v odpolední směně z 10. odpaliště. První devítku odehrála s jedním birdie a třemi bogey, v druhé přidala další dvě bogey. Celkem 76 ran, čtyři nad par. S celkovým skore +8 skončila na 104. místě, sedm ran za hranicí postupu. Do nedělního finálového kola nepostoupila.

Čtvrtek -1. kolo
Karolína Vlčková a Klára Spilková zahrály v prvním kole shodný výsledek 76 ran, čtyři nad par. Vlčková jej složila z dvou birdie, tří bogey a jednoho triple bogey. Spilková hrála čisté čtyři bogey. Obě české hráčky sdílí 89. místo (+4), dvě rány za aktuální hranicí cutu pro druhé kolo.

Úvod

Karolína Vlčková a hráčka LPGA Klára Spilková se od pátku do neděle účastní tříkolového IOA Championship presented by Morongo Casino Resort & Spa. Druhý turnaj kalendáře Symetra Tour se koná v kalifornském Beaumontu východně od Los Angeles.

Hraje se na hřišti Morongo GC s parem 72 a dalekou 5.968 metrů.

Dotace odměn je 150.000 dolarů. Loňský titul bude obhajovat Španělka Fatima Fernandez Cano (-12)